امروز پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۲۲

نرم افزاری قدرتمند در زمینه پرینت با پشتیبانی از انواع پرینترها و قابلیت پیش نمایش قبل از چاپ می باشد. این نرم افزار به صورت پرینتر مجازی بر روی ویندوز شما نصب می گردد و این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا از فایل هایی  که قصد پرینت گرفتن از آن ها را دارید قبل از چاپ، یک پیش نمایش تهیه کرده و مشاهده نمایید. مزیت استفاده از نرم افزار priPrinter در این می باشد که با رویت آنچه قرار است بر روی کاغذ شود قبل از انجام آن، از عیب های احتمالی موجود آگاهی پیدا کرده و از هدر رفتن کاغذ و همچنین جوهر یا پودر کارتریج جلوگیری به عمل می آید. نمایش فایل های پرینتی، ذخیره اسناد مورد نظر در فرمت های رایج  مانند PDF و یا به فرمت های متنوع  تصویری مانند jpeg  – bmp- png- tif و… پشتیبانی از چاپ دو رو، تعیین حاشیه ها تنها با یک کلیک و کشیدن آنها، قابلیت انتخاب تم برای چاپ، افزودن واترمارک به اسناد، قابلیت بازگشت به مرحله های قبل و بعد، افزودن اشکال هندسی، کتابچه راهنمای ۳ بعدی و … از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار priPrinter Professional Edition:
– قابلیت چاپ اسان
– پیش نمایش چاپ اول خود در بسیاری از زمینه ها
– قابلیت چاپ کتابچه و پوستر
– توانایی چاپ دورو
– امکان اندازه گیری
– ابزار Loupe
– امکان تغییر حاشیه و ناودان با کلیک ماوس و کشیدن آنها
– قابلیت ارائه گزارش فضای خالی و اطلاعات زائد
– قابلیت ذخیره فایل

راهنمای نصب

 ۱ – در ویندوز سون به بالاتر حتما برنامه باید در داریو غیر از درایو مسیر نصب ویندوز مانند درایو \:d  و در وینوز XP  در درایو \:C نصب شود

۲- فایل موجود در پوشه ی کرک را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.
۳- ابتدا گزینه ی patch را فعال کنید و آدرس فایل درخواست شده را از مسیر نصب نرم افزار وارد نمایید و ok کنید.
۴- اکنون نرم افزار را اجرا کنید و با ایمیل و کلید ساخته شده درKeygen  را  فعال نموده اید و با کپی نمودن در Enter Key منوی pdf نوار ابزار  برنامه را رجیستر نمایید.

دانلود نرم افزار priPrinter

print

برچسب ها

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.نفر اول شما باشید!